آدمهای حقیقی-آدمهای مجازی

سلام

تجربه جالبی بود برخورد با دوستانی که از خوانندگان این وبلاگ بودن و الان بریزبین زندگی می کنند. انگار دنیای آدمهای مجازی با آدمهای حقیقی فرق داره. تصوراتی که با خوندن نوشته های کسی در مورد اون شخص تو ذهنمون جا می گیره رو دوست داریم و بعضی وقتا می خوایم بدونیم تا چه حد به واقعیت نزدیکه.

یه سفر به سیدنی داشتیم تو تعطیلات و تجربیات زیبایی که اگه عمری باقی باشه تو پست بعدی ارائه می شه.

ارادت داریم.

/ 10 نظر / 445 بازدید
امیر حسین

سلام کوروش خان چه عجب !!! من با خوندن وبلاگ شما وابسته به این محیط مجازی شدم بعدش خودتون کم پیدا شدین؟ هنوزم وقتی پشت کامپیوتر میشینم اولین وبلاگی که سر میزنم همینجاست . در هر حال از تمام اطلاعاتی که تا به امروز دادید سپاسگزارم . هنوز معتقدم مستندترین و حقیقی ترین اطلاعات رو ارائه داده اید . هرجا هستید خدا نگهدار شما و خانواده محترمتان باشد .

محمد

منم موافقم. آدم های مجازی با حقیقی ممکنه خیلی فرق داشته باشند. ممکنه یکی بین اون چیزی که می نویسه و اون چیزی که تو از نزدیک می بینیش زمین تا آسمون فرق کنه. تجربه نداشتم ولی فکر کنم احساس جالبی باشه کسی رو که با نوشته هاش شناختی و با هاش از اون طریق ارتباط داشتی رو از نزدیک ببینی

پرهام

سلام آقا مسعود امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشی

مهاجر استراليا

سلام وبلاگ بسيار خوبي داريد. مطالب وبلاگتون خيلي به درد بخور و عالي است. اميدوارم هميشه به نوشتن وبلاگ ادامه بديد. من هم از كساني هستم كه اول راه مهاجرتم و بزرگترين مشكلم زبان هستش. البته دارم زبان مي خونم. اگه حوصله داشتيد به وبلاگ منم يه سري بزنيد http://australiamigrant.mihanblog.com/ موفق باشيد.

سارا

سلام من امروز رو تقریبا"از صبح اختصاص دادم به تمام مطالب وب لاگ شما قصد مهاجرت دارنم نه به استرالیا اونم چند سال آینده به خاطر دختری که خدا داره به ما میده و آینده اون .برام جالب بود مطالبی که نوشته بودید .شما خیلی برای کانون خانوادتون تلاش کردید خدای بزرگ پشتیبان شما باشه و در کنار خانواده محترم همیشه سلامت باشید.

مریم

آقا مسعود خیلی کم پیداییها....بیشتر بنویس لطفا

شقایق

سلام من براتون ایمیل فرستادم و سوال در مورد مدرسه پرسیده بودم احتمالا چون مسافرت بودید فرصت نکردید که بخونیدش ... ممنون میشم اگه بتونید جواب من رو بدید[لبخند]

پرهام

سلام مسعود جان ما هستیم در خدمت اسلام و مسلمین ،شما کم پیدایی برادر

ali

فکر کنم بیشتر دوستانی که داریم از همین وبلاگ و فروم و کلا با واسطه کامپیوتر پیدا کردیم. خوشحالم که اینجا به اندازه یی دوست خوب هست که میشه روش حساب کرد و البته همه بچه‌ها هم گلچین شده هستند.