دو ماه گذشت...

سلامی دوباره

زمان واقعا داره با سرعت برق و باد می‌گذره. دو ماه از اومدن ویزا می‌گذره و سه ماه مونده تا پرواز!

اوایل فکر می‌کردم 5 ماه زمان زیادیه ولی الان فکر می‌کنم چقدر باید کارام رو سریع انجام بدم. تازه من از موقعی که لاج کردم سعی کردم همه کارام رو با برنامه پیش ببرم. برای درآمدها و هزینه‌ها برنامه داشتم و سعی کردم برنامه مالیم رو با این برنامه پیش ببرم و تا الان هم موفق بودم.

برای سایر کارها هم هرکدوم برنامه‌ریزی خاصی داشتم. مثلا لیست وسایلی که باید با خودم ببرم رو آماده کرده بودم. لیست وسایل فروشی و قیمت اونها هم از 6 ماه پیش مشخص بود.

کارهایی که الان در حال انجامشونم اول از همه رزرو هتل هستش. فعلا دو تا هتل رو رزرو کردم و با سومی هم دارم چک و چونه می‌زنم که اگه اوکی شد دو تا اولی رو کنسل می‌کنم.

در حال تحقیق برای افتتاح حساب هستم و بین بانکهای commonwealth و boq مرددم. البته دوستام بیشتر نظرشون رو اولیه.

در حال جستجو برای انتخاب محله تو بریزبین هم هستم. در این راه نگاهی به آمار پارکها و مدرسه‌ها (بخاطر دخترم)، نزدیکی به مرکز شهر، خلوت بودن، دسترسی آسان و ...دارم. باز هم اگه دوستان نظری دارن ممنونشون می‌شم.

یه دونه پرینتر سیاه وسفیدهم داشتم که انداختمش به همکارمقهقهه

راستی می‌بینین دوره زمونه برعکس شده. طرف می‌آد برا خونه مردم مهمون دعوت می‌کنه اینم سند.!

یه خبر دیگه اینکه دولت استرالیا بالاخره تصمیم گرفته به جنتو سوارها هم ویزا بده. واقعا خوشحالم و پیشاپیش بهشون تبریک می‌گم.

فعلا مورد دیگه‌ای نیست جز دوری دامونچشمک که اونم سرش با بحثای فلسفی گرمه.

بای بای

/ 15 نظر / 28 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهاجر

سلام مرسی از اطلاعات خوبی که رو سایتتون گذاشتید . چون من هم عازم ساموئی هستم از این اطلاعات بسیار استفاده کردم ولی به نظر من گردش روز خیلی گرون میگیره چون من قیمت هتل ها رو که چک کردم همین حدود ها بود تازه پول اشتراک اولیه رو هم باید بهش اضافه کرد به هر حال مرسی از اطلاعات از سایتتون استفاده زیادی بردم

شادی

سلام کورش کبیر از دست عارف دلخور نشو خوب ما اگه اومدیم بریزبین فقط با دعوت رسمی خودتون می یاییم خونتون (ادب رو ببین). به جاش می ریم خونه دامون اینها!!!!

محمد

امیدوارم همه چیز به خوبی پیش بره.[لبخند]

دامون

مگه عید محرمه که تو دهه اولش نیستی . معمولا هفته اولش رو مردم نیستند [چشمک] بلیط اتحاد رو که فهمیدی واسه آپریل چی شده . نگفتی کی می خوای بپری؟!

elham_aus

برا كي بليط دارين ؟ از الان شروع به فروش وسايل كردين؟ من از شدت استرس قات زدم نميتونم هيچكاري كنم . help meeeeeeeee

آتریسا

چشم به هم بذاری روز رفتنه[لبخند] یعنی روز اومدنه [چشمک] امیدوارم همه چیز به خوبی پیش بره[گل] تا میتونی از لحظه های در کنار عزیزانت لذت ببر و تو هواشون نفس بکش، نوش جان[گل]

حامد

سلام دوست عزيز ميتونم بپرسم برنامتون براي كار اونجا چيه؟ منم 5-6 ماه ديگه ويزام مياد و مدركم مشابه مدرك تحصيلي شماست موفق باشين

رضا

سلام . امیدوارم سفر خوبی داشته باشی . من یک توصیه بهت میکنم که خیلی بدردت میخوره اونهم اینکه هرچقدر میتونی سیک بیا . اینجا همه چیز هست و خیلی ارزون و خوبش هم هست. موفق باشی

یک زن

مطالبت وبلاگتون رو کامل خوتدم. امیدوارم موفق باشین ولی راستش من از شخصیتی که از خودتون در این وبلاگ ارائه دادین هیچ خوشم نمیاد .برای حرفم دلیلهایی هم دارم.

یک زن

البته نظر لطفتونه و قابل درکه.منتهی همین اعتماد به نفس کاذبتون که براتون توهم ایجاد کرده تاروش زندگیتون رو بی عیب و نقص ببینین جای تامل داره!