بازگشت

می‌گن بازگشت همه به سوی اوست. راست می‌گن!

سه هفته ایران بودیم. جاتون خالی. اتفاقات زیادی افتاد. پدر بزرگ خانمم پنج روز بعد از ورود ما به ایران به رحمت خدا رفت. پاسپورتهامون رو عوض کردیم و چشمتون روز بد نبینه حسابی استرس مرگ شدیم. زیارت امام رضا رفتیم. به همکاران قدیمی سری زدیم و دوستیها تازه شد. خونواده حسابی تحویلمون گرفتن. تو 21 روز 5 کیلو وزنم زیاد شد! سی و دومین زادروزمون رو هم تو هواپیمای برگشت جشن نگرفتیم! تازه از Jet Lag داریم رها می شیم.

/ 30 نظر / 48 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عباس

بعد از همه احترامات برای تولد تان و سوگ عزیزان میخواستم به احترام جوابی که برای ان متن توهین امیز گذاشته اید بایستم و کلاه از سر بر دارم

طاهر

سلام. تسلیت می گم بهتون. یک سوال داشتم، آیا برای اجاره خونه باید به مسئله بیمه خونه هم توجه کرد؟ مثلا بیمه سرقت یا آتش سوزی یا زلزله؟ و اگه اینطوره آیا روی قیمت اجاره اثر گذار هست؟

سحر

بی نهایت از جواب زیباتون به آنتی اسلام لذت بردم و به خودم بالیدم که با شما هموطن هستم. من خودم آئیست هستم ولی به احترام مسلمونایی مثل شما کلاه از سر بر میدارم ( با احترام و رعایت حق کپی رایت عباس عزیز :)))

مریم

منم لذت بردم از جوابی که به اون کامنت دادین...تبریک میگم بهتون[لبخند] همه فقط خدای ادعا هستیم ادعای فرهنگ و ادب و فرهیختگی و روشنفکری واقعا متاسفم

مریم

منم لذت بردم از جوابی که به اون کامنت دادین...تبریک میگم بهتون[لبخند] همه فقط خدای ادعا هستیم ادعای فرهنگ و ادب و فرهیختگی و روشنفکری واقعا متاسفم

علی

می بینم که تنبل شدی وپست جدید نمی ذاری.ما منتظر پست نوسا هستیم.می خوای باز موضوع بدم برا نوشتن؟

عارف

anti islam ، جرات داری این حرف رو تو بیرون از اینترنت بزن ببین سر از کجا در میاری. گلابی آدم شدن به اینه که یاد بگیری هرچی دهنت گشاد تر باشه نشونه روشنفکر تر بودنت نیست. تو قرن 21 آدم ها (با شما نیستم!) به اعمال و کردار دیگران نگاه میکنن نه به اعتقاداتشون. این همه وقت تو استرالیا پای منقل و وافور بودی که چیز به این سادگی رو هم یاد نگرفتی؟

ali hazara.afghanboy

salam irani bebinam australia irani ziyadtare ya hamvatanye khodam yani afghaniha?????????

مسافر اوز

من آدم مذهبی ای نیستم و نماز نمیخونم و اصلا به مساله حجاب تو زندگی خودم حساس نیستم. من متاهل و مرد هستم. اما آنتی اسلام! مثل شما نیستم که اعتقادات دیگران رو له میکنید، واقعا برات متاسف شدم. هر کسی هر جور که دوست داره میتونه زندگی کنه. حجاب داشتن خانم دوست وبلاگنویسمون اصلا و ابدا نمیتونه نشون دهنده "مایه تحقیر و سر افکندگی ایرانیها" باشه و همینطور زیارت رفتن ایشون.