و اما ماه 4

سلام

امروز چهارمین ماه از تاریخ لاج آنلاین جهت مهاجرت استرالیا هم گذشت. تو این چهار ماه کارم مطالعه وبلاگهای مختلف و جمع‌آوری اطلاعات بود و ادامه داره.

امروز دومین قدم برای یکی از بزرگترین آرزوهای زندگیم رو برداشتم.

اولین قدم برای رسیدن به این آرزوی بزرگ 24 اسفند سال 1385 بود که مراجعه کردم بانک ملی و برای حج عمره واسه خودم، خانمی و عسل ثبت‌نام کردم. اما دومین قدم این بود که امروز باید تاریخ اعزام رو مشخص می‌کردیم. از ساعت 6 صبح رفتم جلو دفتر مسافرتی که از طرف سازمان حج و زیارت مشخص شده بودند و تو صف واستادم. قرار بود ثبت نام و تعیین تاریخ و کاروان از ساعت 8 صبح شروع بشه اونم بصورت آنلاین. ساعت 8:30 شروع شد و بلافاصله به خاطر شلوغی سرورها تعطیل شد. خلاصه چند دقیقه وصل چندین دقیقه قطع دوباره وصل و دوباره قطع. این روند تا ساعت 12 ادامه داشت که بالاخره نوبت ما شد و تونستیم برا یکم اردیبهشت نوبت بگیریم. من خیلی دوست داشتم برا اوایل خرداد بگیرم که ایام فاطمیه رو مدینه باشم اما قسمت نشد. اصلا هم نمی‌دونم چرا یه دفعه این تاریخ رو انتخاب کردم. قبل از ثبت نام تقریبا 25 تا اولویت تاریخ رو مشخص کرده بودم که ناخودآگاه اصلا سراغ هیچکدومشون نرفتم. اینم حتما حکمتی توش هست که ما بیخبریم.

تو پستهای قبلی در مورد مسافرت تایلند نوشته بودم و تو این پست در مورد حج عمره. حالا چه سنخیتی بین ایندوتا هستش، منم هنوز نمی‌دونم. بهرحال دو تا تجربه کاملا متفاوته.

راستی دوباره فردا شب عازم بندر عباس هستم برا ماموریت کاری

فعلابای بای

/ 6 نظر / 34 بازدید
l3ehnaz

سلام دوست من با پست " آهنگ یاس و آرش و Jenniref Lopez و Eminem " آپ شدم بهم يه سري بزن [قلب]

من و زندگیم

اتفاقي وبتون رو ديدم . فكر كنم اين وبلاگ بتونه مطلب بدرد بخوري براتون داشته باشه : www.perthcity.prsianblog.ir شاد باشين ...

علی

سلام اولا التماس دعا ثانیا اردیبهشت خصوصا برای شما که فرزند را هم می برید خیلی بهتره ثالثا شما تشریف می بره و می بینی که اونجا ایام فاطمیه و ... که مخصوص شیعه هاست به کار نمی آید رابعا در انتخاب کاروان دقت زیادی کن خامسا من چند سفر جاهای مختلف دنیا رفتم، تجربه مکه منحصر بفرد است صرفنظر از نوع اعتقادات مذهبی، عجیب تجربه ایست سادسا تایلند سرجاش، مکه هم سرجاش موفق باشید

یک زن

این تضاد شخصیتی شما قابل تامل است!

یک مرد

کاملا با نظر یک زن موافق هستم