لاجیدن

چشمک

باز هم سلام

اول از همه ممنون از توحید که بعنوان اولین نفر تو وبلاگم کامنت گذاشت.

باز هم برگشتم. روز یکشنبه رفتم شرکت سابقم برا صحبت در مورد بازگشت. البته خیلی راغب به این کار نیستم. مخصوصا الان که لاج کردم و وضعیتم خیلی فیکس نیست. تو هفته قبلش چند بار تماس گرفته بودند و من بدلیل مشغله کاری و ماموریت و سرماخوردگی نتونسته بودم برم پیششون. روز سه شنبه هم دوباره تماس گرفتند گفتند بیا برا صحبتهای نهایی که دیروز رفتم. مدیر شرکت تو یه جلسه گرفتار شده بود و نتونستیم همدیگه رو ببینیم. شاید امروز برم.

اما توضیح ادامه کارها برا مهاجرت:

تو مطلب قبلی گفتم که 25 سپتامبر جواب Assessment من اومد. از قبل تصمیم گرفته بودم که آنلاین لاج کنم بدلایل مختلف. و می‌دونستم که برای شروع لاج و دریافت فایل نامبر مدرک زیادی لازم نیست.

بنابراین شروع کردم به تکمیل فرمها و البته بعد از هر مرحله اونو Save می‌کردم. مشکلی که تو این مرحله باهاش برخورد کردم نداشتن کردیت کارت بود. اینبار هم خیلی دنبالش گشتم و به تمام دوستام رو انداختم. اما نشد که نشد. تو سایتها هم در موردش سرچ کردم که چند تا شرکت و شخص هم پیدا کردم. اما اشخاص که قابل اعتماد نبودند (چون باید اول پول رو می‌ریختم به حسابشون بعد کارم رو انجام می‌دادند). شرکتها هم که خیلی بی‌انصاف بودند. یک میلیون و هفتصد رو دو میلیون یا دو و صد می‌گرفتند. خیلی اتفاقی با همکارام داشتم صحبت می‌کردم که یکیشون گفت داداشم کردیت کارت داره و منم دودستی چسبیدمش. خلاصه لاج آنلاین ما 30 سپتامبر معادل 9 مهرماه (یک روز قبل از عید فطر) انجام پذیرفت و ...

/ 0 نظر / 39 بازدید