کریسمس

هنوز یک ماه و نیم مونده به کریسمس، همه‌جا بوی عید گرفته. تقریبا تمامی مراکز خرید درخت کریسمس نصب کردن با اون زرق و برقش. بیشتر فروشگاهها هم فضای نسبتا زیادی از فروشگاهشون رو به فروش وسایل تزیینی مربوط به کریسمس اختصاص دادن. همه‌جا صحبت از کریسمس پارتی هستش و برنامه‌ریزی برای تعطیلات.

شرکت ما برای ایام عید ١٠ روز رو تعطیل عمومی اعلام کرده که البته ٣ روزش مرخصی اجباری تلقی می شه!

یه کریسمس پارتی هم ترتیب دادن و همه پرسنل همراه با خونواده‌هاشون دعوتند. یه جشن هم بخش خودمون داره که فعلا مدیر بخش داره در موردش نظر سنجی می‌کنه که کی و کجا برگزار بشه و البته مجردی یا با خانواده! جالبه که تقریبا بیشتر همکارا با مجردی بودن برنامه موافقند. یه برنامه هم مدرسه دخترم داره و یه برنامه هم خانواده‌های همکلاسیهاش برای گردهمایی و تشکر از معلم کلاس.

خلاصه حسابی همه مشغولن اینجا. قبلا شنیده بودم که اینجا هم مثل ایران یکی دو ماه آخر سال نیمه تعطیله اما باورم نمی‌شد ولی الان دارم به چشم می بینم که این جماعت بیخیال تر از این حرفان.

-----------------------------

یه برنامه دیگه هم شرکتمون گذاشته برای ۵ دسامبر به اسم Christmas in The Park که همه رو دعوت کردن برای یه برنامه نهار تو پارک و قراره بابانوئل بیاد به بچه‌ها کادو بده!

/ 8 نظر / 28 بازدید
پویا

سلام کوروش جان! خب حالا دیگه کادوی کریسمس هم به جمع بدهی سوغاتی های قبلیت اضافه شد....!![زبان][نیشخند][قلب]

پرنده مهاجر (امیر)

اولین کریسمس تو خونه جدید و اولین نوروز تا چند ماه دیگه دور از خونه قدیمی. حس جالبیه. توام با هیجان کشف تازه های زندگی نو و دلتنگی و اظطراب دل کندن از عادت های قدیمی. اما خوبه... حال می ده.. می دونم که حال میده. بی خود نگو حال نمی ده که حالتو می گیرم. [نیشخند] چیه؟ دمکراسی وطنی رو که دیگه نباید به این زودی فراموش کرده باشی... کردی؟ [خنده] خوش بگذره مسعود جان. هر چند، کریسمس با برف یه صفای دیگه ای داره که از این نظر اون سرزمین Sun Burned خیلی ضد حاله.

Joe

سلام. همه رو ول کن مادر زن رو بچسب که تو راهه! [چشمک] آقا واسه شبکه​اي ها اونجاها کار نيست؟ پاشيم بيايم اونجا اينقدر از بريزبين تعريف کردي! [لبخند]

پویا

[خنده][خنده][قلب][گل]

وحید

وا اسفا از دستت با این هنرمندیت برای وزیر جنگگگگگگگگگگگگگگ[سبز]

محیا

چه عالی همیشه به مهمونی های خوب خوب

شکوفه

واااااااااااااااااای چقدر عالی ی ی ی امیدوارم خیلی خیلی بهتون خوش بگذره....

بابک

سلام امیدوارم همیشه بهت خوش بگذره. نگران ما هم اصلا نباش. ما هم داریم به استقبال جشن بهمن ماه می ریم.[عینک]