خوش آمد گویی

سلام

همیشه تحسین می‌کردم بچه‌هایی رو که با برنامه‌ریزی کار می‌کنن و سعی می کنن برای انتخابهاشون حداکثر مطالعه رو انجام بدن و آگاهانه انتخاب بکنن. خودم هم همیشه سعی کردم همینطور کار کنم و قبل از شروع هر کاری مطالعه کافی در مورد اون داشته باشم و با چشم باز به استقبال اون کار برم.

این مقدمه رو گفتم که بگم دیشب افتخار آشنایی با یکی از این دوستان رو داشتم. ایلیا و همسرش نمونه کسانی هستن که مقدمه بالا کاملا در موردشون صدق می‌کنه. اونجوری که من دنبال می‌کردم خودش و خانمش قبل از اومدن مشتری پر و پا قرص وبلاگهای دوستان مهاجر و سایتهای میگرنت هلپ و زیر آسمان استرالیا بودند و کارهاشون رو با اعتماد بنفس و برنامه ریزی پیش‌بردن و الان یک ماهی هست که بریزبین مستقر شدن. الان هم همونجوری که قبلا در حال جستجوی اطلاعات بودند دارن اطلاعات و تجربیاتی رو که بدست آوردن از طریق سایت میگرنت هلپ در اختیار سایر دوستان می‌ذارن. امیدوارم در طی بقیه مراحل هم موفق باشن و بتونن هر چی زودتر با پیدا کردن یک کار مناسب روال عادی زندگیشون رو طی بکنن و همیشه شاد باشن.

/ 3 نظر / 32 بازدید
محمد

سلام فعلا میخوام با آیلتس 6 کاراری اسس و پیش ببرم ببینم چی میشه. فکر میکنم آیلتس 7 خیلی سخت و ریسکیه . یه خورده باید راجع به اسپانسر ایالتی اطلاعات جمع کنم ببینم چی میشه. خوش بگذره. راست یک شرکت تو بریزبن رو قیر کار میکنه .

مهناز

سلام من فکر می کنم که شما بسیار مهربان هستید که صرف وقت می کنید و مطالب و تجربیاتتون را در اختیار دوستان می گذارید. امیدوارم لطف خدا شامل حالتون باشه همیشه و در همه جا. به امید موفقیت روز افزون شما

ایلیا

آقا خیلی شرمنده کردی.من نمی دونم چطوری شما رو توصیف کنم.خیلی سخته با یک دیدار.ولی خیلی ارادت داریم برادر .داشتن دوستی مثل شما در این فاصله از وطن افتخاریه که نصیب هر کسی نمی شه. یا علی