قصه مهاجرت من و خانواده

داستانهاي من از زندگي روزمره + كارهاي مهاجرتم شامل اسسمنت، لاج آنلاين، آمادگي جهت مهاجرت و زندگي در استراليا

اقامت موقت
نویسنده : کوروش کبیر - ساعت ٧:۱۳ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٢ اردیبهشت ۱۳۸٩
 

سلام

تعدادی از دوستان در مورد اقامت موقت در بریزبین پرسیده بودن. من هم قبل از اومدن به اینجا دنبال این مورد بودم و اطلاعاتی بشرح زیر بدست اوردم که اینجا می زارم برای استفاده دوستان. البته حتما در صورت جست‌و‌جو شرایط مناسبتر هم پیدا می شه.

من دو مورد رو مناسبتر از بقیه دیدم. یکی هتل کانگرو پوینت. زمانی که من می خواستم بیام این هتل برای دو نفر یک سوئیت با تمام امکانات اولیه ارائه می داد به قیمت 650 دلار در هفته. موقعیت این هتل رو از سایت گوگل مپ می‌تونید پیدا کنید. از نظر مکانی جای مناسبی قرار داره. ایستگاه اتوبوس نزدیکش هست و امکان دسترسی راحت به سیتی رو داره. این هتل برای سه تفر به من قیمت 749 دلار در هفته رو پیشنهاد داد. برای رزرو پرداخت هزینه 3 شب الزامیه و درصورت کنسل کردن تا سه روز قبل از تاریخ رزروتون یه مقدار از پولتون رو بر می داره و بقیه رو پس می ده. در صورت کنسل کردن بعد از سه روز کل مبلغ رو بر می داره.

دومین مورد هتل سنترال داک ساید هستش تو منطقه کانگرو پوینت. این هتل تو منطقه کانگرو پوینت واقع شده. با قایق دسترسی خوب و سریع به سیتی داره و با اتوبوس یه مقدار اذیت می‌شید. برای یکهفته تا تعداد 4 نفر به من قیمت 700 دلار رو پیشنهاد کرد برای یک سوئیت با کلیه امکانات. امکان رزرو اتاق هستش با ارائه یه شماره کردیت کارت و در صورت کنسل کردن تا یه روز قبل از ورود هیچ هزینه ای کسر نمی‌شه.

با توجه به اینکه ما سه نفر بودیم مورد دوم برامون ارزونتر تموم می شد و از طرفی برای کنسل کردن هم ازمون پول نمی گرفت، برای همین مورد دوم رو انتخاب کردیم. اگه دو نفر هستین و برنامتون حتمی هستش و احتمال کنسل کردن ندارین مورد اول رو بهتون پیشنهاد می‌کنم بدلیل امکانات بهتر (کمی بهتر) و موقعیت مناسبتر. از این هتل پیاده هم تا سیتی حدود نیم‌ساعت راهه.

امیدوارم برای دوستانیکه می‌خوان بیان مفید باشه.

ادامه کارهای اداری رو تو فرصت مناسب براتون می‌نویسم