قصه مهاجرت من و خانواده

داستانهاي من از زندگي روزمره + كارهاي مهاجرتم شامل اسسمنت، لاج آنلاين، آمادگي جهت مهاجرت و زندگي در استراليا

Redcliffe
نویسنده : کوروش کبیر - ساعت ۱:٤٤ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٠ مهر ۱۳۸٩
 

امروز قسمت شد در هوای ابری و بارانی بازدیدی از بندر Redcliffe داشته باشیم

جای همه دوستان خالی

این بندر یه چیزی شبیه محمود‌آباد خودمون هستش. یعنی در حاشیه اقیانوس و در فاصله 35 کیلومتری شمال بریزبین. بندرگاهی با انبوهی از قایقهای متنوع و زیبا و در مقابل جزیره morton island  که یکی از مقاصد بازید ما در 2ماه آینده محسوب می‌شه

در حاشیه دریا پارکهای زیبا با طراحیهای متفاوت برای اقامت خانواده‌ها و زمینهای بازی برای کودکان تدارک دیده شده است.

علاوه بر وجود ساحلهای شنی که در هوای صاف و دمای مناسب مکانی ایده‌آل برای شنا خواهد بود، مراکز خرید که احساس می‌کنم وجود آن در فواصل کوتاه از جاذبه‌های استرالیا محسوب می‌شه قرار داره که اون هم در نوع خودش بیشتر البته برای خانمها جذابه!

این مراکز خرید معمولا از چندین فروشگاه بزرگ و زنجیره‌ای تشکیل شده و شما در هر نقطه معمولا در شعاع 5 کیلومتری یکی از اینها رو مشاهده می‌کنین.

اونجوری که در سایت ویکیپدیا ذکر شده این شهر یکی از اولین مکانهایی بوده که اروپاییها در آن ساکن شده‌اند. جاهای دیدنی مثل ساختمنونها و کلیساها و موزه هم داره که ما در این مقطع سراغشون نرفتیم. اگه قصد دیدن این بندر رو دارین می‌تونین با یه گشت و گذار اینترنتی برنامتون رو جوری ردیف کنین که علاوه بر دیدن این شهر از تورهای اقیانوس‌پیما که برای دیدن نهنگها معمولا در فاصله زمانی جولای تا انتهای اکتبر هستند نیز استفاده کنین. البته این تورها در روزهای آفتابی و با دمای مناسب برگزار می‌شن.

شاد باشید