قصه مهاجرت من و خانواده

داستانهاي من از زندگي روزمره + كارهاي مهاجرتم شامل اسسمنت، لاج آنلاين، آمادگي جهت مهاجرت و زندگي در استراليا

نظرات شما
نویسنده : کوروش کبیر - ساعت ٧:٥٢ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱٧ امرداد ۱۳۸٩
 

همیشه که تو ایران بودم دنبال اطلاعات کامل و مواردی بودم که ممکنه تو استرالیا بدردم بخوره. خیلی زیاد وقتم رو می‌گذاشتم و وبسایتها و وبلاگها رو می‌خوندم. خیلی وقتها (واقعا خیلی وقتها) قسمت نظرات یک وبلاگ برام با ارزشتر از مطالب وبلاگ بود و بعضا تحلیلهایی که تو قسمت نظرات یک مطلب ارائه می‌شد خیلی مفیدتر از اون مطلب بود و اطلاعات بیشتری بهم می داد. مطلب یک وبلاگ حاصل نوشته ها و اندیشه های یک نفره اما نظرات حاصل اندیشه‌های اشخاص متفاوت با سطوح متفاوت و مهمتر از همه، عدم تعارف بدلیل عدم آشنایی...

من هم این وبلاگ رو درست کردم که اولا خاطرات خودم رو توش بنویسم و برام مثل دفترچه خاطرات باقی بمونه و ثانیا بقیه دوستانی که قدم در راه مهاجرت می‌زارن بتونن از این مطالب استفاده کنن. برای تامین هدف دوم مطمئنا نظرات شما هم کمک این دوستان خواهد بود در طی این راه دشوار.

دوست داشتم تو پست قبلی و پست قبل ترش بیشتر نظراتتون رو درج می‌کردین تا کسانیکه تازه می‌خوان شروع کنن ایده‌های مختلف پیش روشون باشه. نمی دونم شاید هم انتظار من زیاد بود. می دونم سرتون شلوغه. آمار وبلاگ نشون می‌ده اینجا میانگین 80 تا 100 نفر در روز بازدید کننده داریم. خیلی خوشحالم از این بابت و خیلی خوشحال تر می‌شم که نظرات سازندتون رو هم به من بگین. البته منظورم اینجاست که بتونه برای بقیه هم مفید باشه.

ارادتمند