قصه مهاجرت من و خانواده

داستانهاي من از زندگي روزمره + كارهاي مهاجرتم شامل اسسمنت، لاج آنلاين، آمادگي جهت مهاجرت و زندگي در استراليا

باز هم ماموریت...
نویسنده : کوروش کبیر - ساعت ٧:٠٩ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٩ فروردین ۱۳۸۸
 

سلام

کم کم بچه های سپتامبری هم دارن آفیسر می گیرن اما از CO ما خبری نیست. (خیلی عجله ای هم نداریم).

فردا دارم برا بازدید می رم ماموریت. تبریز، مراغه، میاندوآب، سقز، بانه، دهگلان و سنندج مقصد بازدید 4 یا 5 روزه ما خواهد بود.

فعلابای بای


 
 
و ماه ششم
نویسنده : کوروش کبیر - ساعت ۸:٠٥ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٠ فروردین ۱۳۸۸
 

امروز ششمین ماه‌گرد لاجیدن است. فقط همینمنتظر


 
 
سفرنامه تایلند-5
نویسنده : کوروش کبیر - ساعت ٤:٥٥ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢ فروردین ۱۳۸۸
 

دیگه خیلی داره طولانی می‌شه. سعی میکنم اینبار تمومش کنم...

و اما ادامه ماجرا...

روز نهم- 4/12/1387

روز یکشنبه

برای امروز برنامه‌ریزی خاصی انجام ندادیم. نزدیک ظهر بیدار شدیم و پس از صرف صبحانه عازم مرکز خرید BigC بانکوک شدیم. یک مرکز خرید مجلل در پنج طبقه که همه‌چی از شیر مرغ تا جون آدمیزاد توش پیدا می‌شه. طبقه اول مغازه‌های متفرقه است. طبقه دوم و سوم مال خود Big C هستش و همه‌چی توش می‌تونی پیدا کنی، طبقه چهارم رستورانهای مختلف از جمله KFC و پارک بازی بچه‌ها و طبقه پنجم یکسری مغازه‌های مختلف که من فقط یک مغازه که سرویس اینترنت داشت رو یادمه. کلی خرید و نهار در KFC و سپس بازگشت به هتل. تو هتل از مسئول پذیرش در مورد تور شام بر روی عرشه کشتی یا Dinner Cruise پرسیدم که پس از مقداری جستجو قیمت 1400 بات بازای هرنفر رو بهمون اعلام کرد و ما رفتیم اتاق.


 
 
سفرنامه تایلند -4
نویسنده : کوروش کبیر - ساعت ۳:۳٧ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢ فروردین ۱۳۸۸
 

روز ششم- 1/12/1387

امروز پنجشنبه اولین روز از آخرین ماه ساله. همونطور که گفتم برای امروز تور National Marine Park رو تدارک دیدیم. صبح ساعت 7:30 قرار داشتیم که راس ساعت اومدن دنبالمون. باز هم با یک وانت قدیمی. حدود 7:40 رسیدیم اسکله. یه صبحانه مختصر شامل شیرینی و چای و قهوه هم تو پکیجمون بود. بعد از صرف صبحانه و تکمیل شدن همه افراد که حدود 20 نفری می‌شدند، سوار قایق تندرو شدیم و راه افتادیم. قبل از حرکت مسوول تور به کسانیکه احتمال دریازدگی داشتند قرص ضد تهوع داد. بعد از حدود 55 دقیقه رسیدیم به یه خلیج زیبا وسط دریاهای بیکران. اینجا طبق گفته مسئول تور بهترین محل برای Snorkling بود. به هرکدوممون یک عینک و لوله مخصوص غواصی سطحی دادند و یک جلیقه نجات و پریدیم تو آب سرمون رو که بردیم زیر آب منظره بسیار بسیار جالب که تا حالا فقط تو فیلمهای مستند دیده بودیم جلوی چشممون ظاهر شد. ماههیای رنگارنگ کوچک و بزرگ در دسته‌های مختلف به هر سمت شنا می کردند. واقعا بی‌نظیر بود.


 
 
سفرنامه تایلند-3
نویسنده : کوروش کبیر - ساعت ۱:۱٤ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢ فروردین ۱۳۸۸
 

روز دوم- 27/11/1387

صبح یکشنبه است. حدود ساعت 9 صبح از خواب بیدار شدیم و پس از صرف صبحانه عازم مرکز شهر شدیم. پس از کمی گشت و گذار در مغازه‌ها برای فردا برنامه تور گشت جزیره رو انتخاب کردیم. تو ساموئی یکسری آژانسها برگزار کننده تور هستند. این تورها از طریق مغازه‌ها یا دکه‌هایی در سطح شهر اطلاع‌رسانی شده و فروخته می‌شوند. سپس همراه با یک تاکسی به مزرعه کروکودیل رفتیم. در این مزرعه دو برنامه اجرا می‌شود. از ساعت 9 صبح تا 4 بعدازظهر ساعتهای زوج یعنی 10، 12، 2 و 4 شوی کروکودیل و ساعتهای فرد یعنی 9، 11، 1 و 3 شوی مار برگزار می‌شه. ما ساعت 2 رسیدیم و هر دو برنامه رو دیدیم. خیلی عالی بود. شوی کروکودیل رو دو نفری اجرا می‌کردند همراه با 4 کروکودیل. پس از اون هم شوی مار کبری بود. ساعتی که ما رفتیم بدلیل گرمی هوا فقط 8 نفر بودیم و این باعث شد که برنامه‌ها خصوصی تر باشه و مثلا توی شوی مارها بعد از اجرای هر برنامه همه افراد با مارهای اون برنامه عکس یادگاری می‌گرفتند که واقعا جالب بود.

بقیه در ادامه مطلب...